Apie projektą

„Aš – superhitas“ – muzikinis realybės šou, kuriame dalyvauja dešimt charizmatiškų ir drąsių žmonių. Visi jie jau susidūrę su muzika ir scena, tačiau dar nežinomos talentingos asmenybės, kurioms tereikia vieno laiptelio iki populiarumo viršūnės, kad taptų didžiosios scenos žvaigždėmis. Į realybės šou jie atėjo ne mokytis dainuoti, o įrodyti, jog tai moka ir gali būti žvaigždės! Dalyvių dešimtukas kovoja dėl didžiojo piniginio prizo ir šlovės, o juos kiaurą parą fiksuoja filmavimo kameros ir stebi tv3.lt lankytojai.

TV6 žiūrovai vakarais sužinos įdomiausius dienos įvykius, o šeštadienių su baime ir jauduliu lauks kiekvienas dalyvis, mat tiesioginiame TV3 eteryje jie girdės ne tik komplimentus, bet ir jaus kaskart didėjančią iškritimo grėsmę. Kiekvieną savaitę dalyviai rengs įspūdingus muzikinius pasirodymus su perdainuotomis garsiausiomis šių dienų pasaulio ir Lietuvos dainomis, kurias atliks tik gyvai. Projekto pabaigoje sužibs naujos Lietuvos scenos žvaigždės!

Projekto dalyviai – Silvestras, Elvina, Kotryna, Kasparas, Koffas, Valda, Nerijus, Monika, Mindaugas, Dovilė – varžosi ne tik dėl šlovės, bet ir dėl piniginio prizo – 10 tūkst. eurų.

Pirmadieniais – ketvirtadieniais
20.00 val. per TV6

Šeštadieniais
19.30 val. per TV3

Visą parą – tv3.lt