LUKAS, 20 m.

20-ies metų kaunietis Lukas – itin savimi pasitikintis renginių organizatorius. Lietuviškuoju Justin Bieber tituluojamas vaikinas po devynerių metų praleistų Airijoje grįžo į Lietuvą ir yra pasiryžęs išsikovoti šlovę ir žiūrovų meilę.

AISTĖ, 22 m.

Aistė – tiesmuka stačiokė. Pasak jos, „visos mano, kad ji – kalė“, tačiau toks įvaizdis jos nė kiek nežeidžia, mat visi tikslai pateisina priemones.

VALDA, 20 m.

Kupiškietė Valda, prispausta tiksliukų tėvų, pasirinko studijuoti inžinerijos fiziką, tačiau širdyje visada buvo menininkė.

KASPARAS, 28 m.

Vilnietis Kasparas – Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro artistas, operos solisto Virgilijaus Noreikos mokinys, užkariavęs ne tik Lietuvos, bet ir Italijos operos sceną.

ELVINA, 24 m.

Elvina – ko gero labiausiai muzikoje patyrusi realybės šou dalyvė, kurios pilna visur. 24 m. juodaplaukė pragyvena iš dainavimo – koncertuoja naktiniuose klubuose, privačiuose renginiuose ir vakarėliuose, kuriuose neretai plaukus pasileidžia ir pati.

SILVESTRAS, 20 m.

20-mečiui Silvestrui, gerbėjams geriau pažįstamam kaip Silvester Belt, Kaunas pasirodė per mažas, tad muzikos paslapčių jis išvyko mokytis į Vestminsterio universitetą Londone, kur studijuoja komercinį muzikos atlikimą.

MONIKA, 30 m.

11 metų Vilniuje gyvenanti Monika – emancipuota miesto moteris. Ji dirba nepriklausoma nekilnojamojo turto brokere – pardavinėja ir nuomoja namus. Iš Panevėžio kilusi mergina save vadina Monika Sell (angl. sell – parduoti).

MINDAUGAS, 28 m.

Mindaugas – 28 m. jautrios širdies rokeris iš Gulbiniškių kaimo. Marijampolės Fredžiu Merkuriu vadinamas vaikinas vokalo subtilybių mokosi pas patį Povilą Meškėlą, o su savo grupe kuria sunkiojo roko dainas įrašų studijoje.

DOVILĖ, 23 m.

Dovilė – ekscentriška keistuolė be kompleksų iš Šiaulių. Vietoje nenustygstanti mergina 2,5 metų gyveno Danijoje, kur mokėsi verslo paslapčių ir dirbo padavėja. Užsidirbo, susitaupė ir dabar gali sau leisti užsiimti daug įdomesne veikla – ieškoti savęs.

NERIJUS, 21 m.

21 m. kaunietis Nerijus niekada profesionaliai nesimokė muzikos, tačiau tai jam nesutrukdė savarankiškai išmokti groti elektrine ir akustine gitaromis. Vaikystėje svajojęs tapti policijos pareigūnu, šiuo metu jis dirba apsauginiu.

KOTRYNA, 19 m.

Kotryna, kuriai per Kalėdas sukako 19 metų, - jauniausia projekto dalyvė, tačiau viena aršiausiai nusiteikusių keliauti link pergalės. „Dėl savo svajonės esu pasiruošusi nugriauti visus kalnus ir patraukti į šalį visus man trukdančius žmones.

KOFFAS, 22 m.

Koffas – tai sceninis pseudonimas, kuriuo muzikinio realybės šou „Aš – Superhitas“ žiūrovams prisistatys 22 m. Andrejus iš Kauno. Tikras mergišius – taip kalba visos Kauno gražuolės. Vaikinas dirba populiariame tėvams priklausančiame bare, kuriame kartą už baro teko stovėti visiškai nuogam.

Pirmadieniais – ketvirtadieniais
20.00 val. per TV6

Šeštadieniais
19.30 val. per TV3

Visą parą – tv3.lt